Şehir Ara

Antalya Orduevi

5/5

Antalya Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Antalya Orduevi askeri personel ve yakınları kullanabilmektedir. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunmaktadır.

 

Antalya, Türkiye’nin güney kıyısında yer alan şaşırtıcı derecede güzel bir şehirdir. Büyüleyici plajlardan antik kalıntılara kadar bir dizi cazibe merkezi sunan, ülkenin en popüler turistik yerlerinden biridir. İster kültürel bir deneyim, ister dinlendirici bir tatil veya aktif bir macera arıyor olun, Antalya’da herkes için bir şeyler vardır. Sıcak Akdeniz iklimi, nefes kesici manzaraları ve zengin tarihi mirasıyla Antalya’nın unutulmaz bir deneyim olacağı kesin.

 

Antalya’da Gezilecek Yerler;

 • Kaleiçi
 • Düden Şelalesi
 • Antalya Müzesi
 • Yanartaş (Chimera)
 • Olimpos Antik Kenti
 • Sapadere Kanyonu
 • Perge Antik Kenti
 • Kurşunlu Şelalesi
 • Köprülü Kanyon
 • Antalya Oyuncan Müzesi

 

Antalya Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Antalya Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Orduevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Antalya Orduevi İletişim Bilgileri

Antalya Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 242 243 88 55  ,  0 242 242 86 51   CEP: 0 506 063 0808

 

 

Antalya Orduevi Nerede

Antalya Orduevinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Kışla, Cumhuriyet Cd. No:54, 07040 Muratpaşa  /  Antalya

 

 

 

 

Antalya Orduevi Yorumları

Antalya Kışla Gazinosu Google yorumları için tıklayın. 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir