Antalya Maliye Misafirhanesi

Antalya Maliye Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Antalya Maliye Misafirhanesi Maliye Bakanlığı misafirhaneleri arasında konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Antalya  Kamu Misafirhaneleri ucuz konaklama ve kaliteli hizmet ile talep görmektedir. Antalya Maliye Misafirhanesi Maliye ve Hazine Bakanlığı Antalya Defterdarlığı tarafından işletilmektedir. Misafirhane 3 oda ve 6 yatak kapasitesine sahiptir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Kemer Maliye Misafirhanesi Antalya ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir. Kemer misafirhane fiyatları diğer konaklama işletmelerine göre uygun olması sebebiyle önceden işletme ile iletişime geçilip rezervasyon yapılması önemlidir.

Antalya, Türkiye’nin güneybatısında yer alan bir ilimizdir ve Akdeniz’in turistik kıyı şehirlerinden biridir. Antalya’nın ekonomisi turizme dayalıdır ve yıl boyunca milyonlarca turist Antalya’yı ziyaret etmektedir.

Antalya Maliye Misafirhanesi, Antalya’da konaklama ihtiyacı olan kamu çalışanlarına ve sivillere hizmet veren bir misafirhane olarak faaliyet göstermektedir. Misafirhane, modern ve konforlu odaları, restoranı, toplantı salonları ve diğer tesisleri ile konuklarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Antalya’da ayrıca birçok özel misafirhane de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler, farklı konseptlerdeki odaları ve tesisleri ile ziyaretçilere geniş bir yelpazede konaklama seçenekleri sunarlar. Misafirhane fiyatları, sezon ve odaların konforu gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Antalya’da kamu kurumlarına bağlı olarak işletilen birkaç misafirhane de bulunmaktadır. Bu misafirhaneler genellikle kamu personeline ve ailelerine hizmet vermektedir. Konuklar, konforlu odaları ve tesisleri ile rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilirler. Antalya’da bulunan kamu misafirhanelerinin fiyatları da özel misafirhaneler gibi değişkenlik göstermektedir.

Antalya, tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri kendine çeken bir şehirdir. Şehirde bulunan antik kentler, müzeler, plajlar ve diğer turistik yerler ziyaretçiler için cazip alternatifler sunmaktadır. Antalya’nın en ünlü turistik yerleri arasında Perge Antik Kenti, Side Antik Kenti, Kaleiçi, Düden Şelalesi ve Konyaaltı Plajı yer almaktadır.

Antalya’da konaklama ihtiyacı olan ziyaretçiler için birçok seçenek bulunmaktadır. Hem kamu misafirhaneleri hem de özel misafirhaneler, konforlu odaları ve modern tesisleri ile ziyaretçilere rahat bir konaklama deneyimi sunarlar. Antalya’nın turistik yerleri de şehrin ziyaretçileri için cazip bir alternatif sunmaktadır.

 

Antalya’da Gezilecek Yerler;

 • Olympos
 • Kekova (Batık Şehir)
 • Tekirova
 • Likya Yolu
 • Çıralı
 • Alanya Kalesi
 • Düden Şelalesi
 • Phaselis
 • Kaputaş Plajı
 • Manavgat Şelalesi
 • Köprülü Kanyon
 • Konyaaltı Plajı
 • Kuruşunlu Şelalesi
 • Kızıl Kale
 • Perge
 • Yanartaş
 • Kleopatra Plajı
 • Antalya Aquarium
 • Tazı Kanyonu
 • Hadrianus Kapısı
 • Patara Plajı
 • Patara Antik Kenti
 • Aspendos Antik Tiyatrosu

 

 

Antalya Maliye Misafirhanesi Konaklama Fiyat Bilgisi

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Antalya Maliye Misafirhanesi Telefon Numaraları

Antalya Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 (242) 814 19 26 Dahili: 103

 

 

 

Antalya Maliye Misafirhanesi Adresi

Antalya Maliye Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Maliye Lojmanları A Blok No:1 ve 2 Kemer / Antalya

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler