Sıhhiye Orduevi

Etiler Orduevi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Sıhhiye Orduevi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir. Ankara Sıhhiye Orduevi askeri personel ve yakınları kullanabilmektedir. Ankara’nın Sıhhiye ilçesinde merkezi bir konumda bulunan orduevi çoğu önemli yerleşim yerlerine yakınlığı sebebiyle oldukça rağbet gören bir orduevidir. Yeşillikler içeresinde güzel vakit geçirebileceğiniz kafesi, Sıhhiye Orduevi restaurant kısmı ise açık büfe kahvaltı ve yemek çeşitlerinin bolca sunulduğu lokantası ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Sıhhiye orduevi fiyatları uygun olması sebebiyle çok tercih edilmektedir.

 

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en büyük şehridir. Tunç Çağı’ndan beri yerleşim yeri olan, zengin bir kültürel mirasa sahip antik bir şehirdir. Ankara, Orta Anadolu’da yer alır ve 5 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapar. Şehir, tarihi yerlerinden modern alışveriş merkezlerine ve popüler kafelere kadar birçok cazibe merkezine sahiptir. Ankara ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda mekan ile hareketli bir hayata sahiptir.

 

Ankara ‘da Gezilecek Yerler;

 • Anıtkabir 
 • Ankara Kalesi
 • Ataküle
 • Estergon Kalesi
 • Kızılay Meydanı
 • Hamamönü
 • Beypazarı
 • Eymir Gölü
 • Mavi Göl
 • Kuğulu Göl

 

 

Ankara Sıhhiye Orduevi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Ankara Sıhhiye Orduevi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Ankara Sıhhiye Orduevi İletişim Bilgileri

Ankara Sıhhiye Orduevi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0312) 425 34 07

 

 

Ankara Sıhhiye Orduevi Adresi

Ankara Sıhhiye Orduevin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Atatürk Bulvarı Necatibey Cd. No:56 Çankaya / Ankara

 

 

 

 

Ankara Etiler Orduevi Yorumları

Ankara Etiler Orduevi Google yorumları için tıklayın. 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler