Şehir Ara

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi

5/5
misafirhane fiyatları

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi fiyatları uygun olduğu kadar da kaliteli hizmet anlayışı ile konaklama ve restoran ihtiyacınız için yeni kurulmuş bir misafirhanedir. Ankara Dışkapı  Uzman Erbaş Misafirhanesi askeri personel ve yakınları kullanabilecekleri için Ankara Altındağda hizmete girmiş bir misafirhanedir. 

 

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en büyük şehridir. Tunç Çağı’ndan beri yerleşim yeri olan, zengin bir kültürel mirasa sahip antik bir şehirdir. Ankara, Orta Anadolu’da yer alır ve 5 milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapar. Şehir, tarihi yerlerinden modern alışveriş merkezlerine ve popüler kafelere kadar birçok cazibe merkezine sahiptir. Ankara ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda mekan ile hareketli bir hayata sahiptir.

 

 

 

Ankara ‘da Gezilecek Yerler;

 • Anıtkabir 
 • Ankara Kalesi
 • Ataküle
 • Estergon Kalesi
 • Kızılay Meydanı
 • Hamamönü
 • Beypazarı
 • Eymir Gölü
 • Mavi Göl
 • Kuğulu Göl

 

 

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi Fiyat Bilgisi


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

 

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi Rezervasyon

Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi İletişim Bilgileri

Ankara Dışkapı Erbaş Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: (0312) 310 45 81

 

 

Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesi Adresi

Ankara Dışkapı Uzman Erbaş Misafirhanesin de konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Ziraat, Dışkapı Kavşağı, 06110 Altındağ / Ankara

 

 

 

 

Ankara Etiler Orduevi Yorumları

Ankara Etiler Orduevi Google yorumları için tıklayın. 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir