Ağrı Dsi Misafirhanesi

Ağrı Dsi Misafirhanesi
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Ağrı Dsi Misafirhanesi, Ağrı merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü 85. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Misafirhane Ağrı da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Ağrı Dsi Misafirhanesi, Ağrı ilinde seyahat edenlerin konforlu bir konaklama deneyimi yaşamaları için tasarlanmış modern bir misafirhanedir. Misafirhane, tamamı ihtiyaca yönelik olarak döşenmiş odaları ile rahat bir konaklama sunmaktadır.

 

Oda seçenekleri arasında tek, iki veya üç kişilik odalar mevcuttur. Her oda modern mobilyalarla donatılmıştır ve her türlü konforu sağlamak için düşünülmüştür. Misafirlerin konforunu artırmak için her odada özel banyo, uydu TV, mini buzdolabı, klima ve ücretsiz Wi-Fi gibi olanaklar sunulmaktadır.

 

Misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak için Ağrı Dsi Misafirhanesi, tam donanımlı bir mutfak, çamaşırhane, 24 saat resepsiyon hizmeti ve otopark sunmaktadır. Misafirhane, Ağrı’nın huzurlu bir bölgesinde yer almakta olup, yakın çevresinde birçok alışveriş merkezi ve restoran bulunmaktadır.

 

Ağrı Dsi Misafirhanesi, Ağrı ilinde seyahat edenlerin tercih ettiği konforlu ve modern bir konaklama seçeneğidir. Konforlu odaları, üstün hizmeti ve uygun fiyatları ile Ağrı seyahatinizde sizlere huzurlu bir konaklama sunmaktadır.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Ağrı ’ da Gezilecek Yerler;

 • İshak Paşa Sarayı
 • Ağrı Dağı Milli Parkı
 • Ahmedi Hani Türbesi
 • Siyadin Kaplıcaları
 • Urartu Kalesi
 • Beyazıt Eski Camii
 • Doğubeyazıt Kalesi

 

Ağrı Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2023 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2023 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce misafirhane ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Ağrı Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Ağrı Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

Tel:0 472 215 12 18

 

 

Ağrı Dsi Misafirhanesi Adresi

Ağrı Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Fırat Mahallesi, 1003 sokak no:2 Merkez/Ağrı

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yazılar

Popüler Misafirhaneler