Şehir Ara

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi

5/5
Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi, Afyonkarahisar merkez de bulunmaktadır. Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü 183. Şube Müdürlüğüne bağlı olan Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi Afyonkarahisar da yapılacak tatil, iş gezisi ve yol üstü konaklamalar için kullanılabilecek ucuz ve temiz bir misafirhanedir. Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir misafirhanedir.

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi, doğa severlerin tercih ettiği modern bir tesis. Misafirler, rahat ve konforlu bir şekilde konaklama deneyimi yaşayabilirler.

 

Misafirhanenin odaları oldukça geniş ve ferah. Her oda, özel banyosuna sahiptir ve modern mobilyalarla döşenmiştir. Ayrıca, her odada düz ekran televizyon, kablosuz internet erişimi ve klima gibi modern olanaklar da mevcuttur.

 

Misafirler, Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi’nin güzel doğal manzaralarından yararlanabilir ve açık hava etkinlikleri yapabilirler. Ayrıca, tesis yakınında bulunan turistik yerler ve tarihi mekanlar da ziyaret edilebilir. Konuklar, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfedebilirler.

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi, doğa severler için mükemmel bir konaklama seçeneğidir. Afyonkarahisar misafirhane fiyatları bakımından hem de Afyonkarahisar misafirhaneleri arasında Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi, Afyonkarahisar da konaklama yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Konukların rahatı ve çevrenin korunması öncelikli olarak benimsenen bu tesis, doğayla iç içe olmak isteyenler için ideal bir tatil imkanı sunmaktadır.

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi fiyatları bakımından modern ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan, çevre dostu bir tesis. Afyonkarahisar’ı ziyaret edenler için mükemmel bir seçenek olabilir. Konuklar, burada unutulmaz bir tatil geçirebilirler.

 

Devlet Su İşleri misafirhanelerinde kendi personellerinden ziyade dışarıdan sivil vatandaşlarında misafir olarak konaklama yapabilirler. DSİ misafirleri genellikle temiz ve rahat bir konaklama yapılabilecek işletmelerdir. Odalarda TV, mini buzdolabı, klima, elbise dolabı, banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Afyonkarahisar ’ da Gezilecek Yerler;

 • Afium Outlet ve Eğlence Merkezi
 • Afyon Mevlevihanesi
 • Frig Vadisi Tabiat Parkı
 • Ulu Cami
 • İmaret Camii
 • Anitpark
 • Afyonkarahisar Müzesi
 • Başkomutan Tarihi Milli Parkı
 • Afyonkarahisar Kalesi
 • Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Evi
 • Millet Hamamı

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

Oda Kamu Sivil
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda 120 180 
Duble Yataklı Oda 150 220
İki Kişilik Oda 90 130
Üç Kişilik Oda 80 110
Dört Kişilik Oda 60 90

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi İletişim Numaraları

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; Oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için;

 

Tel:0272 216 85 65

 

 

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesi Adresi

Afyonkarahisar Dsi Misafirhanesinde konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; İstiklal Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Konya Yolu Üzeri Merkez/Afyonkarahisar

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete ’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

2 Responses

 1. Afat aracılığıyla 4 gece kaldık bir deprem zede olarak tüm personelinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum başta hande hanım isa Abdullah ve yemekhane personeline ilgi alaka ve güleryüzleri için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

 2. Ilgililere,yolumuz üstü olması sebebiyle depremden öncede ve yaşadığımız, içinden acılarla dolu geçtiğimiz deprem felaketinden sonrada yani zor zamanlarimizdada kaldik, her zaman yapabildiginin en iyisini yapmaya çalışan personelinize, özellikle bize evimizin rahatligini sağlamak için özel çaba gösteren,herdaim guleryüzü, pozitif enerjisiyle herseyimize koşan Hande hanıma, resepsiyondaki görevli oğula çok teşekkür ediyoruz, iyiki yolumuz DSİ misafirhanesi ile kesişmiş, iyiki orada kalabiliyor,sabahlari uyandığımızda güzel memleketimin kahraman şehri Afyon un mis gibi havasını içimize cekebiliyor, kendimizi güvende hissediyoruz, tekrar hepinize tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir