Şehir Ara

Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli

5/5
Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli

Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli Adıyaman ‘da konaklama ihtiyacınız için kurulmuş bir misafirhanedir.  Kamu personellerinin ile sivillerin de konaklayabileceği bir yer olan Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi  Adıyaman ‘da ucuza kalınabilecek  yerlerden sadece bir tanesidir. İş planlarınızda, tatil programlarınızda ve ya  yol üstü güzergahınızda tercih edebileceğiniz misafirhanelerden biridir.

 

Adıyaman Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokuluna bağlı olan Turizm Uygulama Oteli, kampüs alanında şehrin en güzel manzara özelliğine sahip, Adıyaman Havalimanı’na olan uzaklığı 27 km, Şehir Merkezine uzaklığı 3 km.’dir.

Modern otelcilik standartlarında misafirlerine hizmet verecek olan Uygulama Otelin de siz değerli misafirlere müşteri memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışı ve güler yüzle hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Ayrıca otelin diğer özellikleri:

 

 • 130 kişilik Lokanta (Kapalı alan ve açık teras)
 • 20 kişilik toplantı salonu
 • 2 adet 25 kişilik dinlenme salonu ve lobi-teras alanı
 • 25 araçlık otopark
 • Çamaşırhane

 

Adıyaman ‘da Gezilecek Yerler;

 • Nemrut Dağı
 • Cendere Köprüsü
 • Pirin Ören Yeri
 • Saffan Bin Muattal Türbesi
 • Su Gözü
 • Gölbaşı Göller Tabiat Parkı
 • Adıyaman Müzesi
 • Safraz Ören Yeri
 • Adıyaman Ulu Cami
 • Abuzer Gaffari Türbesi

 

 

Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Resmi Gazete ’de 2022 Ocak ayında yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ ile 2022 yılındaki güncel misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi.


Güncel fiyat bilgisi için lütfen tesis ile iletişime geçiniz.

 

NOT: Rezervasyon yapmak isteyenler konaklama tarihinden önce Öğretmenevi ile iletişime geçerek müsaitlik durumunu, güncel fiyatları, yemek ücretlerini, oda bilgilerini ve aklınıza takılan soruları öğrenebilirler.

 

 

Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli İletişim Numaraları

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için iletişim numarası; 

Tel: 0 416 223 28 64

Fax:0 416 223 28 63

e-Posta: otel@adiyaman.edu.tr

 

 

Adıyaman Üniversitesi Uygulama Oteli Adresi

Adıyaman Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenler için adres bilgisi; Adıyaman Üniversitesi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm Uygulama Oteli, Altınşehir Mahallesi, 3005 Sokak, No:13, 02040, ADIYAMAN

 

 

 

Devlet Misafirhanelerinde Klima ve Televizyon Var mı?

Misafirhanelerinin birçoğunun standart odalarının içerisinde klima, televizyon, mini buzdolabı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.  Rezervasyon yapılmadan önce misafirhane ile iletişime geçilerek oda bilgisini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhane Yemek Ücretleri Ne Kadar?

Kamu kurumlarına ait misafirhane, polisevi, öğretmenevi ve konukevlerinin bir çoğunda yemek hizmeti verilmektedir. 2022 yılı Ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ konulu tebliğde, 24,80, 31,30 ve 37,70 TL olarak belirlenmiştir. Ancak misafirhanelerin konumu, hizmet standartları ve bulunduğu yere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Rezervasyon yapılmadan önce konukevi ile iletişime geçilerek yemek ücretlerini sorabilirsiniz.

 

Devlet Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet misafirhaneleri ülkemizin hemen hemen her ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına ait tesisler bulunmaktadır. Kamu ve kuruluşların kendi belirledikleri yönergelere göre kimlerin kalacağı ve ücretlendirme politikaları değişkenlik gösterebilir. Kamu ve kuruluşların kendi personellerine ve sivil vatandaşlara hizmet vermektedir.

 

Hangi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Misafirhaneleri Var?

Ülkemizde birçok kamu kurum ve kuruluşunun misafirhaneleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Öğretmenevleri
 2. Polisevleri
 3. Üniversitelerin Konukevleri
 4. Orman Müdürlüğü Misafirhaneleri
 5. DSİ Misafirhaneleri
 6. Karayolları Misafirhaneleri
 7. PTT Misafirhaneleri
 8. TCDD Misafirhaneleri
 9. SGK Misafirhaneleri
 10. Uygulama Otelleri
 11. TEDAŞ Misafirhaneleri
 12. Sendika Misafirhaneleri
 13. Belediye Misafirhaneleri
 14. Özel İdare Misafirhaneleri

 

 

 

Dikkat

misafirhaneara.com ülkemizde bulunan resmi kurumlara ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış bir sitedir.

Yakındaki Misafirhaneler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir